Zostań Dystrybutorem

ABY ZOSTAĆ DYSTRYBUTOREM MONAVIE LLC NIE MUSISZ SPEŁNIAĆ JAKICHŚ SPECJALNYCH WARUNKÓW

Musisz wykonać dwa kroki:
1. Wejść w SYSTEM, czyli zarejestrować się do MONAVIE.
2. Dokonać pierwszego zakupu produktów.
.
Aby zarejestrować się do MONAVIE możesz skorzystać z pomocy swojego Sponsora lub przejść przez rejestrację samodzielnie. W tym celu musisz wejść na stronę internetową www.monavie.com i kliknąć na zakładkę Rejestruj. Będziesz musiał/a podać nr ID Sponsora (osoby rekomendującej), w tym celu poproś osobę, która przedstawiła Ci MONAVIE o jej nr ID. W dalszej części rejestracji będziesz musiał/a podać swoje dane personalne z nr NIP i dane teleadresowe. Po prawidłowym przejściu rejestracji uzyskasz swój unikalny nr ID i sam/a ustalisz hasło. Uzyskasz dostęp do wirtualnego biura i materiałów marketingowych firmy.
.
Po rejestracji do systemu lub w jego trakcje dokonujesz pierwszego zakupu produktów. Powinien to być zakup na odpowiednim poziomie, czyli zakupu takiej ilości produktów abyś mógł/a sprawnie rozwijać swój biznes i mieć produktu na własne potrzeby. Wielkość tego zakupu uzgodnij wspólnie ze swoim Sponsorem, poradzi on Tobie, jaka ma być to ilość.
Istotne jest, aby Twój pierwszy zakup nie był mniejszy niż 2 paczki (8 butelek), nie będziesz musiał/a wtedy ponosić opłaty rejestracyjnej, która wynosi 117zł.
Masz do wyboru 1, 2, 3, lub 6 paczek. Dzięki zakupowi większej ilości produktów nabędziesz go po niższej cenie, w wyniku czego więcej zarobisz.
.
Dystrybutor pozostaje aktywnym dystrybutorem przez generowanie, co najmniej 100 PV (4 butelki), co 28 dni. Punkty generowane są z własnego zamówienia produktów lub zakupu przez klientów preferowanych.


Cennik produktów MonaVie
Globalny Raport Wynagrodzeń Dystrybutorów MonaVie
Reklamy