Zarząd

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY FIRMA MONAVIE TO FACHOWCY JEDYNI W SWOIM RODZAJU

MONAVIE LLC założona została przez innowacyjny, dynamiczny i doświadczony zespół ludzi, których celem było zmienić życie innych na całym świecie poprzez zaprezentowanie wysokiej jakości produktów oraz możliwości prowadzenia własnej niezależnej działalności gospodarczej.
Pod ich kierownictwem, MONAVIE rozwija się na arenie międzynarodowej, zapewniając długotrwały sukces i stabilizację finansową.


Dallin Larsen – Założyciel, Prezes i Dyrektor Naczelny

Pan Larsen pracuje w bezpośredniej sprzedaży produktów odżywczych od ponad 17 lat. Wniósł do MonaVie cenną wiedzę i intuicję. W roku 1990 prowadził firmę zajmującą się dystrybucją produktów odżywczych, od jej powstania aż do chwili, gdy zaczęła ona osiągać zyski ze sprzedaży rzędu 120 milionów USD rocznie. Wyniki te jednak bledną w porównaniu z tym, co udało mu się osiągnąć w krótkim czasie z MonaVie. Pan Larsen kocha i docenia dystrybutorów. Pełni funkcję dyrektora Rady Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej w Waszyngtonie.

Henry Marsh – Założyciel i Wiceprezes

Pan Marsh jest czterokrotnym amerykańskim mistrzem olimpijskim w zawodach zespołowych. W trakcje swej kariery lekkoatletycznej pobił cztery amerykańskie rekordy i był uznawany za Numer 1 na świecie przez trzy lata. Pełnił funkcję konsultanta dla Prezydenckiej Rady ds. Sprawności Fizycznej, był członkiem rady zarządu Komitetu Olimpijskiego USA, a także członkiem zarządu powierniczego Komitetu Olimpijskiego Salt Lake podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2002 roku. Kontynuując naukę i karierę sportową zdobył także wykształcenie ekonomiczne i prawnicze, które wykorzystuje w trakcie swojej imponującej kariery.

Randy Larsen – Założyciel i Wiceprezes

Pan Larsen jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą. Jest właścicielem restauracji, sieci sklepów, a także prowadzi niewielkie przedsiębiorstwa, łącznie z 57 obiektami rekreacyjnymi zlokalizowanymi w całych Stanach Zjednoczonych. Pan Larsen jest także od ponad 20 lat aktywnie zaangażowany w opracowywanie i rozwój produktów odżywczych, a ze sprzedażą bezpośrednią od ponad 11 lat.Devin Thorpe – Dyrektor ds. Finansowych

Pan Thorpe jest szanowanym dyrektorem z ogromnym doświadczeniem, zajmującym w swej karierze różne stanowiska związane z prowadzeniem finansów korporacyjnych, łącznie z funkcją skarbnika w innym przedsiębiorstwie sprzedaży bezpośredniej. Przed przyłączeniem się do MonaVie był dyrektorem zarządzającym grupy kapitałowej Thorpe Capital Group, banku regionalnego, który sam założył w 2000 roku. Przez dwa lata był członkiem Senackiej Komisji Bankowej Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie. Pan Thorpe zdobył wykształcenie na kierunku finanse na Uniwersytecie w Utah oraz dyplom MBA w Johnson Graduate School of Management przy Uniwersytecie Cornell.

Dell Brown – Prezes i Dyrektor Produkcji

Pan Brown wzniósł do MonaVie swe bogate doświadczenie w rozwoju biznesu oraz zdolności przywódcze. Jako dyrektor produkcji w firmie zarządzającej siecią sprzedaży wartą miliony dolarów, Pan Brown z powodzeniem wprowadził na konkurencyjny rynek światowy zajmujący się zdrowiem i zdrowym trybem życia dziesiątki nowych produktów. Ponadto pełni on funkcję konsultanta operacyjno-strategicznego, pomagając klientom zarówno w kwestiach ochrony zdrowia jak i przemysłu technologicznego. Zanim zdobył pozycję prezesa i dyrektora ds. finansowych, Pan Brown pracował jako doradca i dyrektor naczelny MonaVie, gdzie przyczynił się do znaczącego rozwoju firmy.
Reklamy