Projekt More

PRODUKTY  FIRMY  MONAVIE  SĄ  PRODUKTAMI  MAJĄCYMI KONKRETNY  CEL.  NASZYM  ZDANIEM  Z  SUKCESEM  WIĄŻE  SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ – PROJEKT MORE.

Projekt MORE powstał z myślą o dzieciach mających mniejsze możliwości. Służy temu by pomóc im pokonać przeciwności losu i stać się niezależnymi członkami społeczeństwa, a to wszystko za pomocą edukacji i praktycznych szkoleń, zapewniając im jednocześnie rozwój w bezpiecznym i kochającym środowisku.
Jako organizacja typu non-profit, utworzony w 2005 roku Projekt MORE sponsoruje i prowadzi wiele projektów charytatywnych – to nasz sposób na odwdzięczenie się światu za to, czym tak hojnie nas obdarował. Celem przyświecającym Projektowi MORE jest po prostu zapewnienie dzieciom żywności, samotnym matkom schronienia dla ich dzieci, małemu chłopczykowi ubrania, a 11-letniej przyszłej pielęgniarce możliwości zdobycia wykształcenia – i chcemy robić to ciągle.


EDUKACJA  I  POZYTYWNIE  NASTAWIONE,  NAKARMIONE SPOŁECZEŃSTWO  MOŻE  PRZERWAĆ  ŁAŃCUCH  BIEDY I CIERPIENIA

Bez nadziei, bieda jest kołem zamkniętym zmuszającym dzieci do dalszego życia w ubóstwie i desperacji, braku możliwości i bez wolności. Projekt MORE jest dla MONAVIE sercem i duszą, jest naszym sposobem na odwdzięczenie się tej hojnej ziemi, która błogosławi świat na tak wiele sposobów. Dzięki naszemu zaangażowaniu w ten projekt odmieniliśmy życie wielu mieszkańców Brazylii, życie ludzi potrzebujących schronienia, opieki, a przede wszystkim – miłości.
.
MOM’S HOUSE „Dom Mamy”
Dom Dziecka zaprojektowany został jako schronienie dla dzieci, których jedyną alternatywą było życie na ulicy. Jest to oaza dla dzieci uciekających przed przemocą i zaniedbaniem. Dom Dziecka zbudowany został na fundamentach miłości i akceptacji, w środowisku rodzinnym zapewniającym dzieciom szczęśliwe i bezpieczne życie.
.
THE FATHER’S HOUSE PROJECT „Dom Taty”
Młodzi chłopcy dorastający na ulicach Rio de Janeiro, bez możliwości posiadania bezpiecznego domu, nie mają możliwości ani umiejętności, aby zmienić swoje życie, dlatego też skazani są na bezustanną biedę. Dom Przyszłego Ojca daje młodym mężczyznom w wieku 18–25 lat możliwość zdobycia odpowiednich umiejętności, umożliwiających im normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Bez odpowiednich wzorców zachowań, młodzi ludzie, którym brakuje opiekuńczego otoczenia, często uciekają się do przemocy, uzależnień i kradzieży. Dom Przyszłego Ojca uczy tych młodych chłopców integracji społecznej oraz zdobywania wykształcenia, co pozwoli im zostać najlepszymi na świecie ojcami i głowami swoich rodzin.
.
PROJEKT WIARY
Za dnia – szkoła dla dzieci, w nocy zaś – ośrodek szkoleń dla dorosłych. Oto Projekt Wiary. Dzieciom zapewnia się tu dostęp do odpowiedniego programu nauczania, podstawowej opieki zdrowotnej i dentystycznej, jak też pełnych posiłków. W nocy dorośli odbywają kursy szkoleniowe uczące ich tego, jak zdobyć zatrudnienie.
Projekt nazwany został Projektem Wiary, gdyż jest to miejsce, gdzie ludzie uczą się wierzyć w siebie, realizować marzenia oraz zdobywać umiejętności, które stworzą im wiele możliwości na całe życie.
Reklamy