FIRMA

MONAVIE LLC to firma międzynarodowa działająca w wielu krajach na całym świecie, w tym na rynkach w Ameryce Północnej i Południowej, Azji, na południowym Pacyfiku, w Europie i na Bliskim Wschodzie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się  rynkiem w każdym regionie świata i firmą dającą przykład jak budować prawdziwie globalną markę.
.
Od 2005 r. wprowadzamy do obrotu rozwijające się i naukowo opracowane, wysokiej, jakości produkty odżywcze dystrybuowane na zasadzie Sprzedaży Bezpośredniej i Marketingu Wielopoziomowego.
.
Nasze produkty to ekskluzywna mieszanka potężnej jagody Acai, którą można znaleźć tylko w odległych regionach Amazonii i innych owoców bogatych w składniki odżywcze wybranych ze względu na ich szczególne właściwości. MONAVIE ma na celu zapewnić Państwu przeciwutleniacze i składniki odżywcze potrzebne do zdrowego i aktywnego trybu życia.
.
MONAVIE LLC to firma, której celem jest pomaganie ludziom w osiągnięciu ich osobistych sukcesów. W równej mierze zależy nam na poprawie Państwa zdrowia jak i polepszeniu sytuacji materialnej. W jednym i drugim przypadku dajemy możliwości, których na próżno szukać gdzie indziej.
Skorzystacie z naszej oferty a szybko przekonajcie się, że MONAVIE to wyjątkowa szansa. Zasmakujcie się w naszych produktach i poznajcie ich działanie a dzięki współpracy z nami spełnicie swoje marzenia.


.
Misją MONAVIE jest poprawianie jakości życia ludzi na całym świecie poprzez oferowanie unikalnych produktów, stwarzanie satysfakcjonujących możliwości rozwoju oraz pomoc potrzebującym w ramach inicjatyw dobroczynnych.Reklamy