Dr Lou Niles o Monavie – Powrót do Natury

.

.

Jestem człowiekiem, którego raczej nie chcieli byście poznać. Jestem lekarzem ostatniej szansy i zazwyczaj mam do czynienia z nowotworami w ostatnim stadium.

Jak pewnie słyszeliście, cukier jest pożywieniem komórek rakowych, więc raczej nie można go podawać ludziom chorym na nowotwory. Z MonaVie związałem się zatem dość niechętnie i dopiero gdy uświadomiłem sobie, że jest w tej kombinacji soków Dr Carsona jeszcze coś więcej, że nie chodzi o same soki owocowe, ale o ich specjalne połączenie, które daje efekty.

Nigdy nie zdarzyło mi się stracić pacjenta z nowotworem, więc postanowiłem sprawdzić ten sok w sposób oficjalny, wprowadzając go do terapii. Miał on olbrzymi wpływ na wszystkich moich pacjentów, którzy teraz stają się dystrybutorami jakby dostając nową szansę, ale wszyscy piją ten sok, który naprawdę pomógł im przejść przez proces leczenia.

Za tym wszystkim kryje się naprawdę ciekawa historia. Mogę omówić szczegóły tego dlaczego MonaVie działa, to całkiem niezwykła historia.

Czy chcecie wiedzieć, dlaczego MonaVie działa?

Gdy odpowiem wam na to pytanie, to tak jakbym dał wam klucze do dłuższego życia, jeżeli tylko zdecydujecie się z nich korzystać.

Rozpocznę od tła całej tej historii. Kiedyś byłem ratownikiem medycznym w straży pożarnej w San Diego. Po 15 latach tej pracy zdałem sobie sprawę, że samo reagowanie na wypadki to nie sposób na rozwiązywanie problemów zdrowotnych. Wróciłem więc na uczelnię, aby zostać nauczycielem i doradcą.

Jeśli chodzi o osoby z nowotworami, z którymi pracuję, to nie uznaję relacji lekarz-pacjent, ponieważ ja nikogo nie leczę, tak jak MonaVie nie leczy również. To co MonaVie robi, to pozwala naszemu ciału na powrót do natury i samoleczenie.

To co chciałbym teraz zrobić, to pokazać wam w jednej łatwej lekcji, jak działa życie. Nauczyłem się tego w szkole pożarniczej, która jest dość nietypowym miejscem, aby się takich rzeczy uczyć. Z pewnością jednak nie było to w akademii medycznej.

Chodzi o trójkąt życia. To także trójkąt ognia.

Jesteśmy zbudowani w większości z wody. Wody i zanieczyszczeń w niej pływających. To w zasadzie wszystko, z czego jesteśmy zbudowani. Jest jednak jeszcze węgiel i to jest tajemnica życia. Z powodu węgla jednak starzejemy się i jest to także przyczyna naszych zachorowań. Jeśli zrozumiesz tę zasadę, to jakbyś uzyskał pełną kontrolę nad własnym losem i zdrowiem. Aby rozpalić ogień, trzeba mieć tlen (dolny lewy róg), ciepło (góra) i paliwo (dolny prawy róg). Na Ziemi jedynym paliwem, jakie istnieje, jest węgiel. Czy to w kominku, czy w grillu, czy w naszych ciałach, wszędzie spalamy cząsteczki węgla. Tlen oczywiście pochodzi z powietrza. A ciepło? Ciepło naszego ciała, czyli 36,6oC, to efekt ciągłego spalania węgla w komórkach. Pojawia się jednak problem, ponieważ przy spalaniu węgla wydziela się dym. Wydzielając dym, wydzielamy węgiel, który jest bardzo spragniony tlenu, więc łączy się z nim tworząc dwutlenek węgla, czyli CO2.

Niezależnie czy w kominku, pożarze, czy grillu, dym jest trujący. Dym w waszych komórkach ciała jest toksyczny i sprawi, że możecie się bardzo szybko zestarzeć, chyba że potraficie temu procesowi przeszkodzić.

Do MonaVie wrócę już za chwilkę.

Jeśli wiecie, jak przeszkodzić dymowi – proszę, oto ludzka komórka (rysuje na tablicy komórkę z jądrem po środku), w której jest takie małe miejsce, gdzie spala się węgiel, czyli kalorie (zaznacza mały obszar w komórce po jej prawej stronie). Zatem, jeśli wiecie, jak przeszkodzić dymowi produkowanemu non-stop w trylionach i trylionach komórek, to oznacza, że wiecie jak spowolnić proces starzenia do tempa ślimaka – tak jak to zrobiono wśród mieszkańców Okinawy.

Mieszkańcy Okinawy to najdłużej żyjący ludzie na świecie. Nie występuje u nich rak. Nie chorują na choroby serca. Nie mają cukrzycy. Jest to możliwe, ponieważ proces utleniania jest u nich bardzo powolny i kontrolują go głównie za pomocą paliwa, które dostarczają do swojego ciała.

I tu pojawiło się MonaVie i to od razu przybrało skalę epidemii.

W ciągu 2 lat na świecie sprzedano ten sok za miliard dolarów.

Dlaczego? Jak to możliwe? Co takiego stworzył dr Carson pod postacią MonaVie i dlaczego

przybrało to rozmiary epidemii, jednocześnie przynosząc tak duże zyski?

Przyczyna leży w tym, że sok MonaVie jest przeładowany przeciwutleniaczami i substancjami przeciwzapalnymi, dzięki którym niszczony jest od razu cały dym wyprodukowany przez nasze ciało, a procesy utleniania są szybko wyhamowywane i zatrzymywane. Oczywiście nie w stu procentach, ale sok MonaVie potrafi spowolnić te procesy na tyle, że jeśli będziesz go pił systematycznie do końca życia, jeśli stanie się on częścią twojego codziennego jadłospisu, to w twoim ciele będzie wystarczająco dużo przeciwutleniaczy, aby starzenie nie przebiegało tak szybko.

To co MonaVie jeszcze robi, to pozwala limfocytom typu T-Killer, które są częścią układu odpornościowego, na zatrzymywanie wirusów, bakterii, grzybów i wolnych komórek nowotworowych. To dlatego jest to taki świetny produkt. Nie ma drugiego takiego pożywienia na Ziemi, które potrafiłoby to samo.

Pamiętajcie, że sok MonaVie jest pełnowartościowy. W tym soku są także skórka i nasiona owoców. To najlepsze pożywienie, ponieważ 90% wszystkich wartości odżywczych znajduje się w skórce i nasionach. To najlepsze pożywienie.

Przefiltrowany sok owocowy dostępny w sklepach jest klarowny. To słodka woda.

MonaVie jest inne. MonaVie działa, w przeciwieństwie do reszty soków.

Pijąc MonaVie, zjadasz cały dziki owoc, który jest lepszy niż jakikolwiek inny owoc z ekologicznych upraw.

Wytłumaczę teraz, co się dzieje, gdy wolny rodnik dostaje się do komórki.

Otóż szuka tlenu. Nieważne, gdzie go znajdzie, ale skądś będzie go musiał ukraść.

Wolne rodniki pochodzą z procesu spalania węgla. Jeśli w drodze po tlen dostaną się do komórki i do jej jądra, w której znajduje się DNA, a to DNA będzie zaprogramowane na rozrost, to taka komórka zacznie się replikować i replikować i replikować, a to oznacza początek nowotworu.

Aby utworzyć raka potrzeba 10 lat. W obecnych czasach mamy epidemię, ponieważ jeden na każdych dwóch mężczyzn dostanie raka. Jedna z trzech kobiet zachoruje na raka.

Po raz pierwszy w historii dzieci umrą przed własnymi rodzicami.

To nigdy wcześniej nie miało miejsca w historii Stanów Zjednoczonych. Mamy najwyższy współczynnik zachorowalności pośród wszystkich uprzemysłowionych krajów na świecie.

MonaVie przechyla szalę na drugą stronę.

Od ignorancji w sprawach zdrowia i wyżywienia przechodzimy w stronę świadomości, bo kiedy otwieramy butelkę soku MonaVie i czujemy tę energię, czujemy się lepiej, nasze bóle odchodzą, nasza głowa nie boli, to wtedy widzimy, że sposób żywienia ma znaczenie – i to bardzo duże. I nagle nasz mózg i wszystko inne dopasowuje się do tej zmiany w naszym świadomym podejściu.

To dlatego MonaVie jest także świetnym interesem.

Jeśli chcecie budować swój biznes razem z MonaVie, musicie wiedzieć, że jest to dziedzina zdrowia i że sukces osiągniecie dzieląc się, a nie „sprzedając”.

Jeśli jednak chcecie tylko pić sok, to świetnym rozwiązaniem są automatyczne dostawy, dzięki którym nigdy nie zabraknie wam soku MonaVie. Przede wszystkim jednak pijcie MonaVie dla własnego zdrowia i samopoczucia. To jeden z najwspanialszych produktów.

Na początku byłem bardzo sceptyczny, bo myślałem, że moja praca z MonaVie będzie oznaczała konflikt interesów z moją pracą z pacjentami. Teraz widzę, że to doktorzy, lekarze nauk medycznych są w konflikcie interesów, gdy wysyłają pacjentów z receptami, które powodują skutki uboczne.

To niesamowite. Mógłbym opowiadać wam różne historie o ludziach, którzy ozdrowieli z poważnych schorzeń. To, co MonaVie robi, to nie leczenie, ale zakłócanie procesu starzenia. Wszystko się starzeje. My starzejemy się z każdą chwilą, a nawet po śmierci.

To część naszego życia – od roślin aż po ludzi, wszystkie organizmy żywe starzeją się i utleniają, a w końcu umierają. Ale według DNA ludzie zostali zaprojektowani, aby żyć 113 lat.

Dlaczego właśnie 113? Nie mam pojęcia, ale tak oceniają naukowcy długość życia człowieka.

Jeśli nie dożyjesz setki, to oznacza, że skróciłeś sobie życie. Aby dotrwać do 100 lat i to w zdrowiu, bo o to chodzi przecież, należy kontrolować procesy utleniania w naszym ciele. Zapamiętajcie też, że jedyne substancje przeciwutleniające na Ziemi są tylko w roślinach. Tylko z roślin można je uzyskać. Jeśli nie jecie roślin, oznacza to, że nie dostarczacie odpowiedniej ilości przeciwutleniaczy i zestarzejecie się zbyt szybko. To tak w skrócie.

.

Czy są pytania?

.

1. Jaka jest odpowiednia dawka MonaVie dla chorego leczącego się na nowotwór?

MonaVie to sok z owoców. To proste, i sami tworzymy dawkowanie według własnego uznania po tym jak się czujemy. Ja piję trzy razy dziennie po około 120 – 150 mililitrów. Piję tak, jak każdy sok.

Dlaczego? Otóż jakieś 3 tygodnie temu założyłem jedne z moich wielu tanich okularów (tanie, bo często je gubiłem). Miałem pracować przy komputerze, a nie widziałem zbyt wyraźnie. Pomyślałem, że tym razem wybiorę jedne z okularów, które ostatnio nosiłem dość dawno, kiedy moje oczy miały się trochę lepiej. Ale i w tych źle widziałem. Poszedłem więc znowu do sklepu, żeby kupić kolejne tanie okulary.

Jednak tym razem okazało się, że potrzebuję okularów dla mniejszej wady wzroku. Innymi słowy, mój wzrok zaczął się polepszać. Z 3 dioptrii zszedłem na 2,75, a teraz nawet na 2,25. To spowodowało, że zwiększyłem dawkę MonaVie, bo moje oczy zaczęły zdrowieć.

To tylko wstęp do kolejnej historii o zwyrodnieniu plamki żółtej na dnie oka.

MonaVie wpływa pozytywnie na schorzenia oczu bardziej niż na jakiekolwiek inne choroby. Jest to spowodowane tym, że oczy są najbardziej wrażliwym organem, jeśli chodzi o

utlenianie. Wszyscy w wieku około 40 lat będziemy musieli nosić okulary. Ale tak nie powinno się stać, gdybyśmy tylko zrozumieli pewną zasadę, której nawet ja kiedyś nie rozumiałem.

Gdybyśmy to pojęli w naszej młodości i jedli warzywa tak jak mówiła mamusia, to

najprawdopodobniej nasz wzrok pogorszyłby się nawet o całe dekady później.

Mieszkańcy Okinawy nie noszą okularów. Oto nasza tajemnica (wskazuje na tablicę).

To proste. Jedną z rzeczy na filmie była cała gama kolorów tęczy, która jest schowana w soku MonaVie. Gdy spojrzycie na warzywa, to one też mają te wszystkie kolory, bo robią tą samą rzecz. Natura wyposażyła rośliny w ochronę przeciwko wirusom, grzybom i bakteriom. Jeśli będziecie jedli rośliny, to ich ochrona przejdzie na was – tak to działa w naturze.

Bo natura chce, abyście jedli rośliny. Wasze DNA chce, abyście jedli rośliny. W zamian za to będziecie zdrowi.

Mieszkacie na Ziemi z taką ilością pożywienia, która wystarczy wam, aby przeżyć od narodzin do setki, jeśli tylko skorzystacie z tego pożywienia. Świeże i pełnowartościowe jedzenie pochodzi z takich organizmów, które potrafią wyssać minerały z gleby. A minerały odbudowują twoje komórki. Jesteście z nich zbudowani. Jesteście całą tablicą pierwiastków Mendelejewa. Wszystko, co jest na tej tablicy – rtęć, cynk, arszenik, jest także w ziemi i w waszych ciałach. Na szczęście arszenik występuje tylko w ilościach śladowych, ale z pewnością macie go w sobie. Jeśli nie będziecie uzupełniać minerałów codziennie, to procesy utleniania będą przyspieszały do nieprawdopodobnych prędkości i umrzesz w wieku 60 lub 70 lat, tak jak większość, lub mówiąc inaczej – ok. 40 lat za wcześnie.

MonaVie to prezent od bogów, a dzięki bogactwu zamkniętemu w ziemi pod naszymi stopami, spożywając jagody acai, możemy korzystać ze wszystkich minerałów oferowanych nam przez naszą planetę. Jedyną rośliną na świecie, która choć trochę jest podobna do jagody acai, są wodorosty morskie.

.

2. Moja znajoma ma raka w ostatnim stadium i właśnie wyszła ze szpitala. Lekarze chcą, aby

leczyła się dalej w szpitalu, ale ona odmawia. Jeśli zacznie pić MonaVie, przykładowo butelkę dziennie, to czy pomoże jej to chociażby zmniejszyć sam ból?

Tak, pomoże. Dzięki MonaVie jej życie stanie się lepsze. Jeśli pozostało jej więcej niż 90 dni życia.

Sok Monavie nie został przygotowany, aby uzdrawiać, zapobiegać ani leczyć żadnych chorób, a ponieważ nie ma pozwolenia amerykańskiej Agencji ds. żywności i leków (FDA), to informacje zawarte w dokumentacji soku zostały odpowiednio dopasowane. Nasze ciało jest zaprojektowane tak, aby leczyć się samodzielnie. Jeśli dostarczycie mu wysokiej jakości pożywienia, to odwdzięczy się wam wysoką jakością życia, o jakiej nigdy nawet nie marzyliście.

.

WYPIJMY ZA ZDROWIE!!!!!!!!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ARTYKUŁY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s