Oficjalnie o produktach MonaVie

Sok MonaVie z jagód Açai przynosi największe korzyści dla zdrowia wówczas, gdy jest częścią zdrowego stylu życia, obejmującego zrównoważoną dietę oraz aktywność fizyczną. Nie jest lekiem. Jest produktem spożywczym, suplementem diety, który ma pomóc naszemu organizmowi dostarczyć wszelkich niezbędnych mikroelementów, makroelementów, witamin, lipidów, aby wspomóc nasz system immunologiczny.
.
Takie podejście do odżywiania oparte na równowadze, różnorodności i umiarze dostarcza organizmowi owocowych składników odżywczych pomocnych w zwalczaniu wolnych rodników i utrzymaniu dobrego stanu naszego zdrowia.
Soki MonaVie z jagoda Açai z 18 owocami są zarejestrowane jako produkty spożywcze, a także posiadają zezwolenie Unii Europejskiej na dopuszczenie do obrotu. Firma MONAVIE posiada patent na skład i produkcję soku.
Soki MonaVie nie są lekarstwem. Nawet w przypadku szybkiego powrotu do zdrowia, proszę samodzielnie nie podejmować decyzji o zaprzestaniu przyjmowania tradycyjnych leków. Decyzję o zmniejszeniu bądź zaprzestaniu przyjmowania leków proszę skonsultować ze swoim lekarzem.
.
Soki MonaVie z jagód Açai i 18 owoców, sprzedawane w Europie, zostały przebadany i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji zakazanych, które są zabronione przez Światową Agencję Antydopingową (World Anti Doping Agency (WADA). Sportowcy na całym kontynencie mogą spożywać sok MonaVie z dużą ufnością i zapewnieniem, że produkt jest bezpieczny w użytkowaniu. Mogą go pić także dzieci, również te najmłodsze, osoby starsze i kobiety w ciąży. Wszystkim, którym zależy na zdrowiu, urodzie i profilaktyce zdrowotnej powinni spożywać soki MonaVie.
MonaVie to orzeźwiający dodatek do zdrowego trybu życia opartego na zróżnicowanej i zbilansowanej diecie oraz ruchu fizycznym.
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ARTYKUŁY i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s